Bezoek Gadhoh school voor doven en slechthorenden in Brikama
Fieke en Franca brachten ook een bezoek aan dit schooltje waar zij ontvangen werden door de directeur Dhr. Karamo Sanyang, die zelf ook slechthorend is. Met behulp van een doventolk gaf hij uitleg over zijn school.
De school wordt bezocht door 188 leerlingen,er werken 33 onderwijzers, de school wordt gesponsord door de overheid. Er is veel hulp nodig om het niveau van de school hoger te krijgen en de leerlingen zo een betere kans in de samenleving te geven. Nu wordt er les gegeven in houtbewerking en naai lessen voor de meisjes.
Tijdens de rondleiding door het naaiklasje bleek dat er voor de ongeveer 15 meisjes die er les krijgen slechts 1 naaimachine beschikbaar is. En mooie opdracht om mee naar huis te nemen: naaimachines verzamelen!! Graag wil de school een techniek lokaal zodat les gegeven kan worden met gereedschap en machines.
In een eerdere verzending heeft onze stichting al materiaal voor inrichting van een techniek lokaal verstuurt. Ook een huishoud klas staat op de wensenlijst van de school, nog veel en mooi werk dus voor de Stichting hart voor Gambia!!
Zeker weer een mooi en nuttig project om mee aan de slag te gaan!!




